Šodien, 2012. gada 3. aprīlī, atklāj bērnu zīmējumu izstādi
2012.04.03
Izstāde būs apskatāma līdz 2011.gada 16.aprīlim.
Lai rosinātu bērnus domāt un rīkoties videi draudzīgi, veidotu bērnos izpratni par to, ka atbildīgi rīkojoties var veicināt dabas resursu saglabāšana un nostiprinātu bērnos piederības sajūtu dzimtajai pilsētai SIA „Zemgales EKO” jau otro gadu aicināja Jelgavas izglītības iestāžu audzēkņus un pilsētas bērnus iesaistīties vizuālās mākslas konkursā. Šogad izvēlētais konkursa moto – MANA JELGAVA – ZAĻA UN TĪRA. Konkurss norisinājās no 2012.gada 10.februāra līdz 2012.gada 26.martam.
Iepriecināja Jelgavas skolēnu atsaucība. Vērtēšanai tika iesniegti vairāk kā 200 darbi. Aktīvi konkursā iesaistījās Jelgavas pirmsskolas izglītības iestādes „Rotaļa”, „Pūčuks”, „|Zemenīte”, „Sprīdītis”, „Pīlādzītis”, Lazdiņas privātā vidusskola „Punktiņš”, Jelgavas 2., 3. un 4 pamatskolas, Jelgavas 4., 5. un 6. vidusskolas, Jelgavas 1.internātpamatskola, Jelgavas speciālā internātskola, un Spīdolas ģimnāzija.
Konkursa komisija – dizainere Ilona Drīliņa, galerija “Suņa taka”, Jelgavas pilsētas domes būvvaldes galvenais mākslinieks Georgs Svikulis, aģentūras „Kultūra” māksliniece Anda Kalniņa , A/S „Latvijas Zaļais punkts” pārstāve Indra Soika un SIA Zemgales EKO” valdes locekle Zane Ķince, izvērtēja iesniegtos darbus kopumā piešķirot 9 pirmās pakāpes diplomus, 16 otrās pakāpes diplomus un 39 trešās pakāpes diplomus. Veiksmīgākie bērnu zīmējumi tiks izmantoti SIA „Zemgales EKO” 2013.gada kalendāra izveidei.
Dalībnieku saraksts:
|
Vārds, uzvārds |
Vecuma gr. |
Pedagogs |
Pakāpe |
PII Rotaļa (11.gr. Eži) |
||||
1. |
Edvards Lūsis |
6 g. |
Elita Upeniece |
I |
2. |
Annija Būmerte (2 darbi) |
6 g. |
-„- |
|
3. |
Agate Dorbe |
5 g. |
-„- |
|
PII Pūčuks |
||||
4. |
Hugo Henšelis |
5 g. |
Sanita Vijuma, Janīna Piļuka |
|
5. |
Roberts Lapiņš |
6 g. |
-„- |
|
6. |
Jūlija Zinoviča |
5 g. |
-„- |
|
7. |
Nikola Lūciņa |
5.g. |
-„- |
|
8. |
Marta Brasle (4 darbi) |
6.g. |
-„- |
|
9. |
Tejmurs Džondžua |
6 g. |
-„- |
|
10. |
Toms Mots |
6 g. |
-„- |
|
11. |
Roberta Paula Roščina |
6 g. |
-„- |
|
12. |
Kalērija Bogdanova |
6 g. |
-„- |
|
13. |
Anna Samoilova |
6 g. |
-„- |
|
14. |
Artūrs Braslis (2 darbi) |
2 g. |
-„- |
|
PII Zemenīte |
||||
15. |
Kristiāna Bidzāne |
6 g. |
Evija Pudāne |
II |
16. |
Artūrs Rogoļevs |
6 g. |
-„- |
II |
17. |
Roberts Bukalders |
6 g. |
-„- |
III |
18. |
Kevins Cēsnieks |
7 g. |
Silvija Liepa |
|
19. |
Elīna Krujele |
7 g. |
-„- |
|
20. |
Agate Bredovska, Emīlija Koknēviča |
6 g. |
-„- |
III |
21. |
Egija Eglīte |
6 g. |
-„- |
|
22. |
Alise Elekna |
7 g. |
Evija Pudāne |
|
23. |
Ričards Bumbērs |
6 g. |
Evija Pudāne |
|
PII Sprīdītis |
||||
24. |
Bitītes grupa |
3-7 g. |
Gļinska, Ščegoļeva |
|
25. |
Luīze Eglīte |
7 g. |
Irēna Krieviņa |
|
26. |
Alise Rozenberga, Una Everita Makruzova |
6 g |
Anita Sarkanā |
|
27. |
Līva Liepiņa, Jānis Zandovskis |
6 g. |
-„- |
|
28. |
Megija Soļima, Nata Vija Arone |
6 g. |
Rudīte Stalidzāne |
|
29. |
Roberts Saulītis |
6 g. |
Indra Grozgale |
II |
30. |
Emīls Toms Vilciņš |
6 g. |
-„- |
|
31. |
Valērija Zīle |
6 g. |
Joanna Riharde |
|
Lazdiņas privātā vidusskola „Punktiņš” |
||||
32. |
Monta Līna Innuse |
6 g. |
Zeltīte Buša |
III |
33. |
Beatrise Gulbe |
6 g. |
-„- |
III |
34. |
Fabiana Romano |
5 g. |
-„- |
|
35. |
Nikola Zaķīte |
6 g. |
-„- |
III |
36. |
Pēteris Buske |
6 g. |
-„- |
|
37. |
Ilona Litovska |
6 g. |
-„- |
I |
38. |
Adrians Strods |
6 g. |
-„- |
|
39. |
Elizabete Priede |
7 g. |
-„- |
III |
40. |
Ralfs Tiltiņš |
7 g. |
-„- |
II |
41. |
Kristiana Rusecka |
5 g. |
-„- |
III |
42. |
Edvards Lauva |
6 g. |
-„- |
|
43. |
Dāvids Miļēvičs |
6 g. |
-„- |
|
Jelgavas 3.pamatskola, sagatavošanas grupa „Zvaniņš” |
||||
44. |
Rolands Osītis |
7 g. |
Evija Jansone |
|
45. |
Nauris Priede |
8 g. |
-„- |
|
46. |
Sanija Samanta Višņevska |
7 g. |
-„- |
|
47. |
Artūrs Popovs |
7 g. |
-„- |
|
48. |
Aigars Sakne |
7 g. |
-„- |
|
49. |
Endijs Daniels Andersons |
6 g. |
-„- |
|
50. |
Patrīcija Jirgensone |
7 g. |
-„- |
|
51. |
Sindija Kravale |
6 g. |
-„- |
|
52. |
Valters Viktors Makreckis |
6 g. |
-„- |
|
53. |
Nellija Bekmane |
7 g. |
-„- |
|
54. |
Toms Renarts Ozols |
7 g. |
-„- |
|
55. |
Pēteris Seibutis |
6 g. |
-„- |
|
56. |
Igors Pauča |
7 g. |
-„- |
|
57. |
Niks Vicups |
7 g. |
-„- |
|
58. |
Kitija Saulīte |
6 g. |
-„- |
|
59. |
Daiga Zandovska |
7 g. |
-„- |
|
60. |
Sņežana Migoviča |
7 g. |
-„- |
|
61. |
Diāna Avižone |
7 g. |
-„- |
|
62. |
Amanda Saulīte |
6 g. |
-„- |
|
63. |
Samanta Hofmane |
6 g. |
-„- |
|
64. |
Dariēls Sidrevics |
6 g. |
-„- |
|
65. |
Renāte Lagzdiņa |
6 g. |
-„- |
|
66. |
Raivis Liepiņš |
5 g.. |
-„- |
|
67. |
Daniela Mitina |
7 g. |
-„- |
|
68. |
Igita Irneste |
7 g. |
-„- |
|
69. |
Roberts Paula Rozenvalds |
7 g. |
-„- |
|
70. |
Patrīcija Lauva |
7 g. |
-„- |
|
Jelgavas 5.vidusskola |
||||
71. |
Ruslans Mihailovs |
3.klase |
Nataļja Novikova |
|
72. |
Simona Neivarte |
8.klase |
-„- |
|
73. |
Tatjana Jermolajeva |
10.klase |
-„- |
|
74. |
Jana Radionova |
11.klase |
-„- |
|
Jelgavas 4.vidusskola |
||||
75. |
Anna Patrīcija Štefenhāgena |
5.klase |
Māra Aprāne |
III |
76. |
Māra Rušmane |
5.klase |
-„- |
I |
77. |
Elizabete Anna Jākobsone |
5.klase |
-„- |
II |
78. |
Roberts Noviks |
8.klase |
-„- |
II |
79. |
Elīna Sargune |
8.klase |
-„- |
III |
80. |
Austra Laima Aprāne |
8.klase |
-„- |
|
Spīdolas ģimnāzija |
||||
81. |
Elīna Zekunde |
7.klase |
Dace Lējēja |
|
82. |
Linda Pīpkalēja |
7.klase |
-„- |
II |
83. |
Lelde Bāra |
7.klase |
-„- |
|
84. |
Valentīna Andrianova |
8.klase |
-„- |
III |
85. |
Klinta Gaisa |
8.klase |
-„- |
|
86. |
Artūrs Veips |
8.klase |
-„- |
|
87. |
Nelda Bērziņa |
8.klase |
-„- |
|
88. |
Valdemārs Reinbergs |
8.klase |
-„- |
|
89. |
Dārta Galiņa |
9.klase |
-„- |
|
90. |
Simona Kārkliņa |
9.klase |
-„- |
|
Jelgavas 6.vidusskola |
||||
91. |
Anastasija Beliha |
4.klase |
Jeļena Kohanoviča |
|
92. |
Mikaela Guļbinska |
5.klase |
-„- |
|
93. |
Veronika Kravele |
5.klase |
-„- |
III |
94. |
Karīna Burova |
5.klase |
-„- |
|
95. |
Jūlija Dmitrieva |
6.klase |
-„- |
II |
96. |
Darja Guseva (2 darbi) |
6.klase |
-„- |
|
97. |
Arkādijs Ruseckis (2 darbi) |
6.klase |
-„- |
|
98. |
Evija Albina - Alba |
7.klase |
-„- |
|
99. |
Darja Aksinoviča |
7.klase |
-„- |
I |
100. |
Vladislavs Basalais |
7.klase |
-„- |
|
101. |
Darjana Ševčenko |
10.klase |
-„- |
|
Jelgavas speciālā internātpamatskola |
||||
102. |
Kristīna Oļhovika (2 darbi) |
1.klase |
Gaļina Žuravoviča, Ludmila Ragucka Ragovska |
II |
103. |
Dinaida Kozlovska |
1.klase |
Iveta Kviese |
|
104. |
Ralfs Roze |
1.klase |
-„- |
|
105. |
Dana Aleka |
1.klase |
-„- |
|
106. |
Maksims Majors |
1.klase |
-„- |
|
107. |
Mārtiņš Jansons |
1.klase |
-„- |
|
108. |
Jānis Pelenis |
2.klase |
Ruta Majevska |
|
109. |
Santis Burhards |
2.klase |
-„- |
|
110. |
Laura Sunīte |
2.klase |
-„- |
|
111. |
Regīna Kozlovska |
2.klase |
-„- |
|
112. |
Kirils Stanuļevičs |
3.klase |
Ludmila Ragucka- Ragovska |
|
113. |
Sauļus Josifs Janavičus |
3.klase |
Santa Kraule |
|
114. |
Anita Strautiņa |
3.klase |
-„- |
|
115. |
Viktors Velaus |
3.klase |
-„- |
|
116. |
Jolanta Berezovska |
3.klase |
-„- |
|
117. |
Mārcis Rozentāls |
3.klase |
-„- |
|
118. |
Sanita Gribuste |
4.klase |
Gunta Paslauska |
|
119. |
Armands Aleksanders, Alvis Cederštrems, Jasmīna Aleksandra, Ilmārs Dombrovskis |
4.klase |
-„- |
|
120. |
Oskars Velikanovs |
4.klase |
Gaļina Žuravoviča |
|
121. |
Edgars Dombrovskis |
4.klase |
Ludmila Ragucka-Ragovska |
|
122. |
Virdžīnija Vasiļevsla |
5.klase |
Kristīne Kizāne |
|
123. |
Raivo Krūmiņš |
5.klase |
-„- |
|
124. |
Iļja Targančuks |
5.klase |
Olga Dubrovska |
|
125. |
Anželika Romašina |
5.klase |
-„- |
|
126. |
Oskars Rezjukovs |
5.klase |
-„- |
|
127. |
Anita Pauča |
7.klase |
-„- |
|
128. |
Nataļja peļuhovska |
7.klase |
-„- |
|
129. |
Artjoms Budzins |
8.klase |
-„- |
|
130. |
Nadežda Kuskova |
9.klase |
-„- |
|
131. |
Aleksandra Sļepova |
9.klase |
-„- |
|
Jelgavas 1.internātpamatskola |
||||
132. |
Ekaterina Zhilevich |
1.klase |
Dace Podniece |
II |
133. |
Roberts Žilinskis |
1.klase |
-„- |
III |
134. |
Rita Aveniņa |
2.klase |
-„- |
|
135. |
Annija Stāvause |
2.klase |
-„- |
|
136. |
Aivis Gulbis |
3.klase |
-„- |
III |
137. |
Ivars Misiuns |
3.klase |
-„- |
III |
138. |
Beāte Bite |
3.klase |
-„- |
|
139. |
Krišjānis Kapcjuhs |
3.klase |
-„- |
III |
140. |
Jānis Mārtiņš Drauģelis |
4.klase |
-„- |
|
141. |
Inga Neimane |
4.klase |
-„- |
|
142. |
Diāna Žilinska |
5.klase |
-„- |
III |
143. |
Sabīne Stāvause |
5.klase |
-„- |
III |
144. |
Gundega Reina Putilova |
6.klase |
-„- |
I |
145. |
Vera Kabaļa |
8.klase |
-„- |
III |
Jelgavas 3.pamatskola |
||||
146. |
Undīne Lejēja |
2.klase |
Vaira Andersone |
|
147. |
Tīna Paeglīte, Renda Pavloviča |
2.klase, 4.klase |
-„- |
|
148. |
Ervīns Augšpols |
1.klase |
-„- |
|
149. |
Kārlis Pudāns |
1.klase |
-„- |
II |
150. |
Undīne Laugale |
3.klase |
-„- |
III |
151. |
Baiba Ločmele |
3.klase |
-„- |
|
152. |
Ieva Tralmaka |
4.klase |
-„- |
|
153. |
Linda Rubule |
4.klase |
-„- |
|
154. |
Laura Osīte |
4.klase |
-„- |
III |
155. |
Annija Vija Balode |
4.klase |
-„- |
|
156. |
Anete Lagzdiņa |
4.klase |
-„- |
|
157. |
Ralfs Roberts Pampe |
4.klase |
-„- |
III |
158. |
Vitnija Vilciņa |
5.klase |
-„- |
III |
Jelgavas 4.pamatskola |
||||
159. |
Emīls Biķernieks |
5 g. |
Ilze Hāze |
I |
160. |
Evelīna Freiberga |
1.klase |
Ira Rozīte |
|
161. |
Elīna Rancāne |
1.klase |
-„- |
|
162. |
Renārs Nils Siliņš |
1.klase |
-„- |
|
163. |
Daniels Dāvids Zaļezinskis |
1.klase |
-„- |
III |
164. |
Roberts Gūtmanis |
1.klase |
-„- |
III |
165. |
Linards Lieģenieks |
1.klase |
-„- |
II |
166. |
Madara Devena |
1.klase |
-„- |
III |
167. |
Elīna Rūta Ļitvinova |
2.klase |
Ginta Upīte |
III |
168. |
Viktorija Umbraško |
2.klase |
-„- |
III |
169. |
Evelīna Anna Grikova |
2.klase |
-„- |
I |
170. |
Anna Elizabete Avotiņa |
2.klase |
-„- |
III |
171. |
Līva Laiviņa |
2.klase |
-„- |
III |
172. |
Renārs Špelis |
2.klase |
-„- |
|
173. |
Margareta Svikule Cigelmane |
2.klase |
-„- |
III |
174. |
Madara Inita Drukaļska |
2.klase |
-„- |
III |
175. |
Rēzija Gaujere |
2.klase |
-„- |
II |
176. |
Gvido Kupčs |
2.klase |
-„- |
III |
177. |
Rendijs Rebainis |
2.klase |
-„- |
|
178. |
Kristīne Bumbiere |
2.klase |
-„- |
II |
179. |
Markuss Kārlis Eltermanis |
3.klase |
-„- |
II |
180. |
Toms Drēska |
3.klase |
-„- |
|
181. |
Marta Mazūdre |
3.klase |
-„- |
III |
182. |
Mareta Kalnišķe |
3.klase |
-„- |
III |
183. |
Kristians Grudulis |
3.klase |
-„- |
III |
184. |
Dārta Katrīna Birkmane |
3.klase |
-„- |
I |
185. |
Arvīds Viļčaks |
3.klase |
-„- |
|
186. |
Krišjānis Ozols |
3.klase |
-„- |
|
187. |
Juta Nikiforova |
3.klase |
-„- |
III |
188. |
Anastasija Šuļkovska |
3.klase |
-„- |
|
189. |
Annija Karele |
5.klase |
Ilze Hāze |
|
190. |
Lauma Vinslava |
5.klase |
-„- |
|
191. |
Paula Foršū |
5.klase |
-„- |
|
192. |
Beatrise Ziediņa |
5.klase |
-„- |
|
193. |
Līva Elizabete Lāce |
5.klase |
-„- |
|
194. |
Valērija Kopanceva |
5.klase |
-„- |
|
195. |
Karīna Konstante- Kunstapela |
5.klase |
-„- |
III |
Jelgavas 2.pamatskola |
||||
196. |
Ksenija Rusakova |
4.klase |
Sanita Socka |
III |
197. |
Anastasija Pvulāne |
6.klase |
-„- |
II |
198. |
Veronija Mirzajanova |
6.klase |
-„- |
|
199. |
Natālija Sirotkina |
7.klase |
-„- |
|
200. |
Darja Zaharova |
7.klase |
-„- |
I |
201. |
Inese Kārkliņa |
7.klase |
-„- |
|
202. |
Aleksandra Korzinova |
8.klase |
-„- |
|
PII Pīlādzītis |
||||
203. |
Grupas darbs |
3-4 g. |
Agita Smikarste |
|
204. |
Veronika Jefimova, Deniss Tanana, Anastasija Bakaņina, Sofija Knuple |
5-6 g. |
Iraīda Smirnova |
|
Jelgavas speciālā internātpamatskola |
||||
205. |
Grupas darbs |
5.-9.klase |
Olga Dubrovska |
|